<oembed><version>1.0</version><provider_name>Eurotech Iasi</provider_name><provider_url>https://eurotech-iasi.ro/magazinonline</provider_url><title>Compresor STANLEY, DN200/10/5, 5 l, 10 bar, 1.5 CP - Eurotech Iasi</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ctimA4TuKk"&gt;&lt;a href="https://eurotech-iasi.ro/magazinonline/produs/compresor-stanley-dn200-10-5/"&gt;Compresor STANLEY, DN200/10/5, 5 l, 10 bar, 1.5 CP&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://eurotech-iasi.ro/magazinonline/produs/compresor-stanley-dn200-10-5/embed/#?secret=ctimA4TuKk" width="600" height="338" title="&#x201E;Compresor STANLEY, DN200/10/5, 5 l, 10 bar, 1.5 CP&#x201D; &#x2013; Eurotech Iasi" data-secret="ctimA4TuKk" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;