Generatoare de curent insonorizate
Afișez 33 - 50 din 50 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
-
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent trifazat AGT 18 DSEA + ATS22S
Livrare gratuitaGeneratoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent trifazat AGT 18 DSEA + ATS22S
Generator curent trifazat AGT 18 DSEA + ATS22S cu o putere maxima de 18 kVA este recomandat pentru uz profesional.
Cod produs: AGT18DSEAPATS22
*Termenul de livrare va fi comunicat dupa efectuarea comenzii.
SKU: AGT18DSEAPATS22 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent trifazat AGT 22 DSEA + ATS22S
Livrare gratuitaGeneratoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent trifazat AGT 22 DSEA + ATS22S
Generator curent trifazat AGT 22 DSEA + ATS22S este dotat cu automatizare ATS22S si este recomandat pentru uz profesional.
Cod produs: AGT22DSEAPTS
*Termenul de livrare va fi comunicat dupa efectuarea comenzii.
SKU: AGT22DSEAPTS -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent trifazat AGT 28 DSEA + ATS 42/12
Livrare gratuitaGeneratoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent trifazat AGT 28 DSEA + ATS 42/12
Generator curent trifazat AGT 28 DSEA + ATS 42/12 recomandat pentru uz profesional.
Cod produs: AGT28DSEAP/42
*In vederea unei achizitii profitabile care sa corespunda pe deplin aplicatiei dvs. de lucru pentru acest produs, va rugam, sa solicitati o oferta personalizata.
*Termenul de livrare va fi comunicat dupa efectuarea comenzii.
SKU: AGT28DSEAP/42 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent insonorizat diesel cu automatizare BISONTE SKD34S
Livrare gratuitaGeneratoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent insonorizat diesel cu automatizare BISONTE SKD34S
Generator curent insonorizat diesel cu automatizare BISONTE SKD34S, este un generator de curent stationar cu automatizare si regulator de tensiune cu o putere maxima de 34 kVA, 400V, AVR si motor Diesel profesional robust, in 4 timpi pentru utilizare intensiva.
Cod produs: SC1009379
*Din cauza greutatii acest tip de echipament nu poate fi expediat prin intermediul serviciului de curierat rapid. Dupa plasarea comenzii va vom confirma pe e-mail sau veti fi contactat/a telefonic pentru a vi se comunica costul de transport, ce va fi calculat in functie de locatia dvs.
SKU: SC1009379 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curen trifazat AGT 36 DSEA + ATS 42S/24
Livrare gratuitaGeneratoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curen trifazat AGT 36 DSEA + ATS 42S/24
Generator curen trifazat AGT 36 DSEA + ATS 42S/24 recomandat pentru uz profesional.
Cod produs: AGT36DSEAP/42
*In vederea unei achizitii profitabile care sa corespunda pe deplin aplicatiei dvs. de lucru pentru acest produs, va rugam, sa solicitati o oferta personalizata.
*Termenul de livrare va fi comunicat dupa efectuarea comenzii.
SKU: AGT36DSEAP/42 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent stationar cu automatizare la pornire SENCI SCDE 97i-YS ATS diesel cu ATS si AVR
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent stationar cu automatizare la pornire SENCI SCDE 97i-YS ATS diesel cu ATS si AVR
Generator curent stationar cu automatizare la pornire SENCI SCDE 97i-YS ATS, diesel cu ATS si AVR inclus, este un generator de curent stationar cu automatizare la pornire cu o putere max. 97 kVA, 400V, AVR si motor Diesel
Cod produs – SSC1009383
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1009383 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA66
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA66
Generator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA66 este un generator de curent stationar cu automatizare si regulator de tensiune.
Cod produs: BT1009444
SKU: BT1009444 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate, Generatoare de sudura, Generatoare monofazate, Generatoare trifazate
Generator sudura stationar cu doua posturi SENCI WD400
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate, Generatoare de sudura, Generatoare monofazate, Generatoare trifazateGenerator sudura stationar cu doua posturi SENCI WD400
Generator sudura stationar cu doua posturi SENCI WD400, 400A, Putere max. 25 kW, 230V/400V, motor Diesel un generator de putere si un aparat combinat de sudura cu doua posturi.
Cod produs: SC1009328
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1009328 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate, Generatoare de sudura, Generatoare monofazate, Generatoare trifazate
Generator sudura stationar cu doua posturi SENCI WD500
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate, Generatoare de sudura, Generatoare monofazate, Generatoare trifazateGenerator sudura stationar cu doua posturi SENCI WD500
Generator sudura stationar cu doua posturi SENCI WD500, 500A, Putere max. 27.5 kW, 230V/400V, motor Diesel un generator de putere si un aparat combinat de sudura cu doua posturi.
Cod produs: SC1009329
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1009329 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent trifazat AGT 156 DSEA + ATS 164
Livrare gratuitaGeneratoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent trifazat AGT 156 DSEA + ATS 164
Generator curent trifazat AGT 156 DSEA + ATS 164 dotat cu motor de 185 CP este destinat in mod special fermelor / micro-fermelor, halelor etc.
Cod produs: AGT156DSEATS
*In vederea unei achizitii profitabile care sa corespunda pe deplin aplicatiei dvs. de lucru pentru acest produs, va rugam, sa solicitati o oferta personalizata.
*Termenul de livrare va fi comunicat dupa efectuarea comenzii.
SKU: AGT156DSEATS -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA88
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA88
Generator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA88 este un generator de curent stationar cu automatizare si regulator de tensiune.
Cod produs: BT1009445
SKU: BT1009445 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator de curent insonorizat SENCI SCDE 125i-YCS-ATS, Putere max. 125 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator de curent insonorizat SENCI SCDE 125i-YCS-ATS, Putere max. 125 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generator de curent insonorizat SENCI SCDE 125YCS-ATS, Putere max. 125 kVA, 400V, AVR, motor Diesel, inclusa automatizare (ATS) este dotat cu indicator nivel combustibil si protectie lipsa ulei cu oprire automata a motorului, senzor de supra-sarcina cu auto-oprire, precum si multimetru digital ce afiseaza tensiunea, frecventa si contor ore.
Cod produs: SC1008763
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1009400 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent insonorizat stationar – industrial Genmac, Gama King, model G80IS, diesel
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent insonorizat stationar – industrial Genmac, Gama King, model G80IS, diesel
Generator curent insonorizat stationar – industrial Genmac, Gama King, model G80IS, trifazic 400 V, putere 88 kVA, motor Fpt-Iveco 109 cp, diesel.
Cod produs: GE1004950
SKU: GE1004950 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA132
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA132
Generator curent insonorizat diesel IVECO cu AVR si automatizare BISONTE BIFA132 este un generator de curent stationar cu automatizare si regulator de tensiune.
Cod produs: BT1009445
SKU: BT1009446 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 162i-YCS-ATS, Putere max. 162 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator insonorizat automatizat SENCI SCDE 162i-YCS-ATS, Putere max. 162 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 162YCS-ATS, Putere max. 162 kVA, 400V, AVR, motor Diesel, inclusa automatizare (ATS) este dotat cu indicator nivel combustibil si protectie lipsa ulei cu oprire automata a motorului, senzor de supra-sarcina cu auto-oprire, precum si multimetru digital ce afiseaza tensiunea, frecventa si contor ore.
Cod produs: SC1008764
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1009401 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 187i-YCS-ATS, Putere max. 187 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator insonorizat automatizat SENCI SCDE 187i-YCS-ATS, Putere max. 187 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 187i-YCS-ATS, Putere max. 187 kVA, 400V, AVR, motor Diesel cu o putere maxima de 187 kVA, 400V, AVR si motor Diesel are un esapament de tip residential, super silent, integrat in carcasa.
Cod produs: SC1009402
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1009402 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 250i-YCS-ATS, Putere max. 250 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator insonorizat automatizat SENCI SCDE 250i-YCS-ATS, Putere max. 250 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 250YCS-ATS, Putere max. 250 kVA, 400V, AVR, motor Diesel, inclusa automatizare (ATS) este dotat cu indicator nivel combustibil si protectie lipsa ulei cu oprire automata a motorului, senzor de supra-sarcina cu auto-oprire, precum si multimetru digital ce afiseaza tensiunea, frecventa si contor ore.
Cod produs: SC1008766
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1008766 -
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizate
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 312i-YCS-ATS, Putere max. 312 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generatoare de curent, Generatoare de curent insonorizateGenerator insonorizat automatizat SENCI SCDE 312i-YCS-ATS, Putere max. 312 kVA, 400V, AVR, motor Diesel
Generator insonorizat automatizat SENCI SCDE 312i-YCS-ATS, Putere max. 312 kVA, 400V, AVR, motor Diesel, inclusa automatizare (ATS) este dotat cu indicator nivel combustibil si protectie lipsa ulei cu oprire automata a motorului, senzor de supra-sarcina cu auto-oprire, precum si multimetru digital ce afiseaza tensiunea, frecventa si contor ore.
Cod produs: SC1009403
Ai nevoie de ajutor sau vrei o Ofertă personalizată? Sună la 0740278809
SKU: SC1009403

